• English
 • Türkçe
 • İSTANBUL NEW YORK

 • English
 • Türkçe
 • Hakkımızda

  Dünya genelinde güvenilir ve şehre uyumlu konutlar üreten ve pazarın önde gelen firmalarından olmayı hedefleyen MEP İnşaat, yenilikçi çözümleri, kaliteli hizmeti ve başarılı projeleriyle sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

  Gerçekleştirdiğimiz projelerle modern yaşam alanları tasarlayarak insanların hayat kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Konut projelerinde kullandığımız yüksek kaliteli malzeme, tasarımda estetik ve fonksiyonelliğin bir arada kullanımı, inşaat teknolojilerindeki yenilikleri takip etme ve sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız ile fark yaratmayı hedefliyoruz. 

  Kullanıcı dostu projelerimizle insanların hayat standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz. Şehirlerin doğal dokusuna uygun olarak tasarladığımız çevreye duyarlı projelerimizle dikkat çekiyoruz. Böylece projelerinin bulunduğu şehirlerin yaşanabilirliğine katkı sağlıyoruz. Projelerimizin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve başarımızla da sektördeki rakiplerimizin takdirini kazanıyoruz.

  Müşterilerimize kaliteli yaşam alanları sunarken yatırımcılara da çok değerli yatırım fırsatları sunuyor. Geleceğe yönelik vizyoner projelerin bir parçası olmak isterseniz yatırım fırsatlarımıza ortak olabilirsiniz.

  YATIRIM

  Geleceğin vizyoner projelerinde yer almanız için fırsatlar sunuyoruz

  İNŞAAT

  Yenilikçi, kaliteli ve başarılı projelerimizle sektörde ilerliyoruz

  MÜHENDİSLİK

  Güvenilir ve şehre uyumlu konutlar için çözümler sunuyoruz

  MİMARLIK

  Yaşam kalitesini artıracak modern alanlar tasarlıyoruz

  MÜTEAHHİTLİK

  İşaat öncesinde ve sırasında kalite için mükemmel hizmet veriyoruz

  KAMU İHALELERİ

  Devlet kademelerinin ihtiyaç duyduğu yapıları inşa ediyoruz

  Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

  İnşaat sektöründe hizmet veren ve faaliyetlerimizi sürdüren bir kuruluş olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sektörde fark yaratan ve öncü bir firma olan MEP İnşaat kuruluşundan bu yana birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada binlerce insanın hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Başarımızın temelinde sizlerin bize duyduğu güven ve desteğin olduğunu belirtmek isteriz.

  Devamını Oku