• English
 • Türkçe
 • İSTANBUL NEW YORK

 • English
 • Türkçe
 • Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

  İnşaat sektöründe hizmet veren ve faaliyetlerimizi sürdüren bir kuruluş olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman çalışıyoruz.

  Sektörde fark yaratan ve öncü bir firma olan MEP İnşaat kuruluşundan bu yana birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada binlerce insanın hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Başarımızın temelinde sizlerin bize duyduğu güven ve desteğin olduğunu belirtmek isteriz.

  Teknolojik gelişmelerin inşaat sektöründe yaşattığı değişim ve gelişimle birlikte bizler de her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Çalışma prensiplerimizi ve kalite standartlarımızı daha da yükseltiyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha kaliteli ve güvenilir yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

  Bunun yanı sıra sadece inşaat faaliyetlerimizle sınırlı kalmayarak çevremizdeki toplumsal sorumluluklarımızın farkında olarak içinde yaşadığımız toplumsal sorunlara çözüm üretiyoruz. Ürettiğimiz çevre dostu projeler ile hem kendimize hem de gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çaba gösteriyoruz.

  Tüm bu çalışmalarımızın yanında her zaman en önemli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultuda şeffaf şirket politikamız gereği projelerimizin tüm çalışmalarını iş ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşıyoruz. Onlardan gelen talep ve geri bildirimleri dikkate alarak çalışmalarımızı sürekli geliştirmeye devam edeceğiz.

  Bize gösterdiğiniz güven ve destek için teşekkür ediyoruz. Gelecekte sizlerle birlikte daha büyük projelere imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

  Saygılarımızla,

  MEP Yönetim Kurulu